Preskočiť na obsah
Mgr. Aleksandr Izriadnov

Odborné a poradenské služby

Mgr. Aleksandr Izriadnov

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Obec
Seč
Od roku
2021
IČO
53 820 347

Mgr. Aleksandr Izriadnov

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
972 26 Seč
Na trhu od
24. mája 2021
IČO
53 820 347
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 70.20)
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Podnikanie v číslach

5
rokov na trhu
2021
rok vzniku
12
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Mgr. Aleksandr Izriadnov

Mgr. Aleksandr Izriadnov – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Seč. Podniká od 24. mája 2021.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia“ (70.20). Predmet podnikania tvorí 12 položiek, napríklad činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov, maloobchod a veľkoobchod a informačná činnosť.

Základné údaje

Obchodné meno
Mgr. Aleksandr Izriadnov
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
53 820 347
Dátum vzniku
24. mája 2021
Miesto podnikania
972 26 Seč
Živnostenský register
Okresný úrad Prievidza, vložka č. 340-46315
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 70.20)
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 11. augusta 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Mgr. Aleksandr Izriadnov zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 12 položiek.

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Informačná činnosť

  • Finančný lízing

  • Faktoring a forfaiting

  • Dizajnérske činnosti

Zobraziť všetkých 12 položiek predmetu činnosti
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Informačná činnosť
  • Finančný lízing
  • Faktoring a forfaiting
  • Dizajnérske činnosti
  • Administratívne služby
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Rganizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Poskytovanie sociálnych služieb
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Mgr. Aleksandr Izriadnov?

Miesto podnikania je v obci 972 26 Seč.

Čím sa Mgr. Aleksandr Izriadnov zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia“ (70.20). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; maloobchod a veľkoobchod; informačná činnosť; finančný lízing.

Aké je IČO – Mgr. Aleksandr Izriadnov?

IČO je 53 820 347.

Odkedy podniká Mgr. Aleksandr Izriadnov?

Podnikanie začalo 24. mája 2021. Na trhu pôsobí 5 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Mgr. Aleksandr Izriadnov podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese alexander-izryadnov.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.